Kategóriák
Kategóriák
Hírlevél
TOP termékek
Házhozszállítás

Házhozszállítás

Termék részletek


Optikai patch kábel 413207 SC/ST 7m 50

Márka / gyártó név:
VALUE
Gold Comp azonosító:
FOCT507
Gyártói kód / Cikkszám:
FOCT507
FOCT507 Roline Optikai patch kábel 413207 SC/ST 7m 50/125
  • Roline FOCT507 duplex, multimode