Kategóriák
Szűrés
Termék státusza
Kategóriák
Hírlevél
TOP termékek
Házhozszállítás

Házhozszállítás

SFP mini-GBIC modul ipari

Főkategória >Média konverter >SFP mini-GBIC modul ipari

Sorrend:

  1.25Gbps Ipari SFP/LC/duplex/1310nm DDM funkci nélküli,fiber trans.,single,20KM
Raktárkészlet:  0 db
  1.25Gbps Ipari SFP/LC/duplex/1310nm DDM funkcióval,fiber trans.,single, 10KM
Raktárkészlet:  0 db
  1.25Gbps Ipari SFP/LC/duplex/1310nm DDM funkcióval,fiber trans.,single, 20KM
Raktárkészlet:  0 db
1.25Gbps Ipari SFP/LC/duplex/1550nm DDM funkci nélküli
Raktárkészlet:  0 db
  1.25Gbps Ipari SFP/LC/duplex/1550nm DDM funkci nélküli,fiber trans.,single,50KM
Raktárkészlet:  0 db
  1.25Gbps Ipari SFP/LC/duplex/850nm DDM funkció nélküli fiber trans.,200M/500M
Raktárkészlet:  0 db
  1.25Gbps Ipari SFP/LC/duplex/850nm DDM funkcióval,fiber trans.,200M/500M
Raktárkészlet:  0 db
  155Mbps Ipari SFP/LC/duplex/1310nm fiber transceiver,multi módusú, 2KM
Raktárkészlet:  0 db

Sorrend: